Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)
ТК, як місце реабілітації

У зв'язку з останніми подіями в країні і важливістю проведення культурних заходів формату еко-культурного фестивалю, оргкомітет "Трипільського кола" вирішив виділити близько 60 квитків-запрошень для конкретних волонтерських організацій, які займаються питаннями переселенців, українських військових, їх сім'ями та родинами загиблих Героїв.

Організатори фестивалю неодноразово наголошували, що "Трипільське коло" є територією вільною від агресії і місцем реабілітації людей. Творчість, музика, природа допомагають налаштуватися на позитивний лад і відкрити в собі нові ідеї, сили, змісти для сьогодення і майбутнього.

Завдяки волонтерському об'єднанню "Народний тил" 15 квитків-запрошень відправиться в руки поранених бійців. Повний перелік обраних волонтерських організацій буде опубліковано найближчими днями.

Також під час фестивалю з 25 по 28 червня жителі Донеччини, Луганщини та АР Крим зможуть придбати пільговий квиток, вартістю в 100 гривень (квиток діє всі дні фестивалю). Для цього потрібно буде пред'явити паспорт з пропискою у відповідних областях. Без наявності паспорта і відповідної прописки прохід на фестиваль відбувається виключно на загальних засадах.

Трипільське коло

Пільговий квиток можуть придбати учасники бойових дій, пред'явивши підтверджуючий документ безпосередньо на реєстрації біля входу на територію фестивалю.

Контактна особа: прес-секретар фестивалю Наталія Заволокіна 093 53 999 61, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com