Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

ТЕРИТОРІЯ ХАРЧУВАННЯ

Умови участі для підприємств громадського харчування, чайних та дрібних точок, що займаються реалізацією продуктів харчування на фестивалі

Фестиваль проходить з 25 червня по 28 червня  2015 року. Час роботи території харчування не обмежується.

Заїзд на територію 24.06.2015 з 10.00 до 22.00 год.

Виїзд (заїзд) з (на) території у дні проведення фестивалю 25.06 – 28.06 буде дозволено з 0.00 до 9.00 год.

Кожне підприємство громадського харчування, що хоче розмістити свою торгівельну точку на території фестивалю, сплачує обов’язкові внески:

 

 1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК. Включає в себе загальні послуги від організаторів фестивалю, гарантовано виділену торгову площу, перепустки для зазначеної нижче кількості працівників. Розмір  Організаційного внеску залежить від типу торгівельної точки.

ТИП А. - 1000 грн (включає 6 м2 торгової площі)

ТИП Б. - 1500 грн (включає 16 м2 торгової площі)

ТИП С. - 2000 грн (включає 24 м2 торгової площі)

 

До ТИПу А - відносяться будь які дрібні торгівельні точки, які займаються роздрібним продажем продуктів харчування, або готових кулінарних виробів, кавові автомобілі, реалізатори поп-корну, солодкої вати, солодощів та інше.

До ТИПу Б - відносяться «Чайні», які окрім гарячих та тонізуючих напоїв пропонують іншу супутню харчову продукцію, яка виготовлена за межами території фестивалю, та не потребує додаткового розігріву чи приготування.

До ТИПу С - відносяться харчові майданчики, які окрім холодних та гарячих напоїв готують (розігрівають) гарячі та холодні страви безпосередньо на фестивалі  (в тому числі сандвічі, салати або холодні закуски).

 1. РОЗРАХУНКОВИЙ ВНЕСОК. Включає в себе додаткову сплату за зайняту необладнану площу, для розміщення основного торгівельного обладнання, допоміжного майна або розміщення відвідувачів, яка перевищує виділену територію, що включена до Організаційного внеску відповідно до ТИПу торгівельної точки. Вартість 1 м2 = 25 грн.

 

Організаційний та розрахунковий внесок додаються, а отримана сума перераховується на поточний рахунок  Громадської організації Центр розвитку творчості «Лілея» до 23.06.2015р.

Реквізити для переказу внесків:

м. Київ вул. Святошинська, 4

ЕДРПОУ 26547664
р/р 26005799985734
ПАТКБ Правекс-Банк м.Київ
МФО 380838

Призначення платежу: Благодійний внесок на розвиток фестивалю «Трипільське коло», Територія харчування.

 

Перепустка для одного автомобіля, що буде протягом фестивалю обслуговувати торгівельну точку = 50 грн. Перепустка надає дозвіл на заїзд одного транспортного засобу на територію Фестивалю з 25.06.2015 по 28.06.2015. Заповнення перепустки (організація, модель, державний номер) є обов’язковим.

 

Кожне підприємство має право безкоштовно оформити вхід на територію фестивалю для певної кількості власних працівників відповідно до типу:

ТИП А. – до 3-х осіб                     ТИП Б. – до 6-ти осіб                 ТИП С. – до 10-ти осіб

 

Фестиваль:

 • не дозволяє розміщуватись на території у разі:

несвоєчасного внесення Організаційного та Розрахункового внеску.

відсутності підписаного ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ

відсутності медичних книжок працівників

без погодження в СЕС Асортиментного переліку

 • забезпечує загальну охорону території але не несе відповідальність за наявність та стан майна учасника
 • відповідає за культурно – мистецькі програми та розважальні заходи;
 • відповідає за прибирання загальної території, вивіз відходів;
 • не виконує електромонтажних робіт, та не забезпечує електрикою торгівельні майданчики
 • забезпечує обмеженою кількістю питної води

Учасник:

 • сплачує організаційний внесок до 23.06.2015 року, у випадку несплати у зазначений термін, організатор має право анулювати заявку без попередження;
 • погоджує з Виконавцем зовнішній вигляд торгівельного майданчику та структуру розміщення обладнання на площах;
 • цілком погоджується, що закладам громадського харчування заборонено продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби, а також погоджується ЗДІЙСНЮВАТИ РОЗРАХУНОК ЗА НАДАННЯ ПОСЛУГ ВИКЛЮЧНО ФЕСТИВАЛЬНИМИ КУПОНАМИ - ТРИПІЛЬСЬКИМИ КОПАМИ, які уповноважений представник торгівельного майданчику зобов'язаний з 21 до 23 год. кожного фестивального дня обмінювати у відповідному місці на реєстрації по курсу 10 коп - 9 грн. За порушення даної вимоги передбачено штраф, у розмірі 1000 грн. При повторному порушенні заклад громадського харчування буде змушений покинути територію фестивалю, при цьому організаційні внески поверненню не підлягають.
 • не має права передавати свої повноваження та зобов’язання третім особам без письмової згоди організатора;
 • попереджений, що в разі його відсутності на Території харчування, попередньо сплачена ним сума не повертається;
 • повинен обов’язково забезпечити місце вогнегасником, пройти інструктаж щодо дотримання вимог правил техніки безпеки та охорони праці, пожежної та енергобезпеки, що засвідчує своїм підписом у відповідному журналі і несе відповідальність за їх дотримання;
 • виконує електромонтажні роботи з урахуванням заявлених потужностей власними силами та матеріалами, згідно правил пожежної безпеки, правил облаштування електрообладнання, охорони праці;
 • відповідає за дотримання санітарно-гігієнічних умов та дотримання правопорядку на території.
 • не має права проводити рекламні акції з використанням підсилюючої апаратури без попереднього узгодження з організатором. Узгодження проводиться не пізніше як за два тижні до початку роботи Фестивалю;
 • не має права проводити самостійні рекламні акції з використанням повітряного простору над полем Фестивалю;
 • не має права виготовляти та рекламувати продукцію з назвою та символікою ТМ «Трипільське коло», без згоди власника даної торговельної марки.

 

Від’їзд з території Фестивалю – 29 червня 2015 року

Для участі в Території харчування Вам необхідно оформити ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ, а також ДОДАТОК №1 для харчовиків, та сплатити необхідні внески.

Просимо повідомити нас про Ваше бажання розташувати свою торгівельну точку на Території харчування, заповнивши АНКЕТУ та надіславши її адміністратору території: Савенко Андрію Володимировичу.

Листи надсилайте на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , довідки за тел.067-742-75-10.