Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (RU)English (EN)Polish (PL)
ТК 2015 триває!

Змінено програму виступів

У зв’язку з погодними умовами змінено розклад виступів Великої і Малої сцени Міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло 2015. Вогонь».

В п’ятницю відкриття фестивалю було перенесено під купол Дитячого майданчика. Вогонь в серцях розпалювали Фрайда, Анандіта Басу (Колумбія), VRODA, «Очеретяний кіт», PAWA (Білорусь), Besh o Drom (Угорщина), Mad Heads XL. В перервах між виступами музикантів розповідав свої казки Сашко Лірник. На території майданчику «Коло Вогню» відкрив фестиваль театр зі Львову «Воскресіння».

В суботу, 27 червня під куполом критого Дитячого майданчика відбудеться виступ від «Міжнародної школи танців» - запальне фламенко від Неллі Сюпор і виступи гуртів "ДримбаДаДзига", AtmAsfera та етномузичного колективу Tarab Andalusi.

Попри форс-мажорну ситуацію на території фестивалю встановлені всі майданчики, але питання їх подальшої роботи залежить виключно від бажання та рішення керівників кожної з творчих територій.

Оргкомітетом було прийняте рішення продовжувати роботу фестивалю, тож ми запрошуємо всіх тих, хто любить пряму взаємодію зі стихіями та своєрідний вихід із зони комфорту – welcome на ТК! :) Наголошуємо – зважайте на погоду,одягайтесь тепло, взувайтесь зручно.

Фестивальні автобуси курсують згідно розкладу щодня з 9 ранку до 21 вечора, але довозять пасажирів не прямо до воріт фестивалю, а до Ржищівського будівельного технікуму.

Контактний телефон диспетчера фестивальних автобусів:
Олександр: +380 (97) 422 1712, +380 (93) 798 1557.

‪#tkfest2015‬     ‪#tk2015‬     ‪#‎trypilskekolo2015‬     ‪#ukraine‬     ‪#‎kyiv‬     ‪#festival‬


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com