Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (RU)English (EN)Polish (PL)

Прес-реліз №2 від 18 червня 2015 року

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2015. ВОГОНЬ» - ЗАПАЛЮЄМО СЕРЦЯ!

17 гектарів позитивних емоцій, до творення яких залучено майже 2000 людей, неперевершені вогняні шоу, 4 сцени, близько 30 творчих майданчиків

25-28 червня у місті Ржищеві Київської області відбудеться VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло 2015. Вогонь». Він об’єднає на своєму полі артистів, музикантів, майстрів, громадських діячів, волонтерів, студентів, представників ЗМІ та тисячі небайдужих людей для того, щоб поспілкуватися, поділитися ідеями, послухати якісну музику, передати досвід, набути навички, та й просто відпочити у творчій атмосфері на мальовничих схилах Дніпра.

Цього року тематика «Трипільського кола» присвячена стихії Вогню. А гасло фестивалю -  «Запалюємо серця!» - підкреслює, що найважливішим для кожної людини є запалити у серці метафоричний Вогонь натхнення, служіння, любові та пізнання. Саме він стане противагою безжальному вогню, що спричиняє конфлікти між людьми та війни між народами, допоможе пройти шлях творення Омріяної України.

Read more...

Прес-реліз №1 від 2 червня 2015 року

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2015. ВОГОНЬ». ЗАПАЛЮЄМО СЕРЦЯ!

25-28 червня 2015 року на Дніпровських схилах міста Ржищева Київської області Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло» у восьме обертатиме коло стихій. Цього разу в центрі уваги - Вогонь.

Вогняне гасло фестивалю - «Запалюємо серця!». Отже, програму «Трипільського кола» планується побудувати таким чином, щоб розкрити важливість народження метафоричного Вогню у серці кожної людини, торкнутися проблем турботи людей один про одного, реалізації соціальних програм.

Read more...

Прес-реліз №4 від 19 червня 2014 року

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2014. ЗЕМЛЯ». ЗБЕРЕЖЕМО ЗЕМЛЮ – ЗБЕРЕЖЕМО РІД!

26-29 червня 2014 року в місті Ржищеві Київської області всьоме відбудеться Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». В усіх мистецьких,  музичних, екологічних, оздоровчих та інших розважальних і пізнавальних програмах фестивалю розкриватиметься тема Землі. «Збережемо землю – збережемо рід!» - цьогорічне гасло фестивалю. Ці слова спонукають і учасників і відвідувачів «Трипільського кола» в умовах теперішнього часу усвідомити себе творцями оточуючого світу, від яких залежить не тільки власне майбутнє, але й майбутнє всієї нашої країни.

 

Read more...

Прес-реліз №3 від 11 червня 2014 року

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2014. ЗЕМЛЯ». ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА МАЙДАНІ

Майстер-класи, лекції та розважальні заходи розкрили тему фестивалю

14 червня, з 17.00 до 20.00, поруч з головною сценою на Майдані Незалежності, відбулась презентація Міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло 2014. Земля». Сам фестиваль вже всьоме пройде двома тижнями пізніше – 26-29 червня в місті Ржищеві Київської області.

Метою презентації було запросити на фестиваль, розкрити назву «Трипільське коло 2014. Земля» та пояснити які світоглядні принципи покладають організатори в його творче та змістовне наповнення. Екологія спілкування, здоровий спосіб життя, піклування про чистоту довкілля, а головне –  активна участь кожного у творчому процесі. Саме це на думку організаторів фестивалю сприяє розвитку особистості, суспільства, нації в цілому.

Read more...

Прес-реліз №2 від 12 травня 2014 року

МОЛОДА СЦЕНА: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПОЛЕ НА «ТРИПІЛЬСЬКОМУ КОЛІ 2014. ЗЕМЛЯ»

Організатори фестивалю та команда «Молодого радіо» формують склад Молодої сцени

Оргкомітет «Трипільського кола 2014. Земля», що відбудеться 26-29 червня в місті Ржищеві Київської області, та Хвиля української музики «Молоде радіо» в щільній співпраці розпочинають формування складу Молодої сцени фестивалю!

Молода сцена діятиме протягом усіх 4-х днів «Трипільського кола». Її мета – стати вихором, який визначатиме напрямок руху та розвитку творчих експериментів на основі української етнічної музики та вже сьогодні покаже музичні тренди, що найближчим  часом підхопить вся країна! В той час, як Велика сцена презентуватиме сформовані музичні колективи, відомі стилем виконання та напрямком роботи, Молода сцена надасть можливість відчути зухвалу енергетику творчого пошуку, побачити процес народження нових музичних ідей.

Read more...

More Articles...

Page 1 of 3

<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>