Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Форма акредитації на фестиваль "Трипільське коло 2015. Вогонь"

- Акредитація представників ЗМІ - на підставі анонсу фестивалю

Будь ласка, надішліть нам інформацію про публікацію (посилання на веб-сторінку або pdf чи відскановану версію анонсу чи статті), вказавши дату виходу видання на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Акредитація» в темі листа. В запиті, крім інформації про анонс «Трипільського кола 2015. Вогонь», вкажіть, будь ласка:

  • імя, прізвище
  • назву ЗМІ, яке представляєте
  • вашу електронну адресу
  • номер телефону

- Від одного видання, онлайн ресурсу, інформаційної агенції або радіостанції може бути акредитовано двох представниківВід телеканалу – знімальна група у попередньо узгодженому складі.

- Працювати на фестивалі попередньо аккредитований журналіст зможе тільки маючи при собі посвідчення журналіста або ж редакційний лист (з лого, печаткою та підписом головного редактора видання). Пред'явивши посвідчення або лист на реєстрації - отримуєте бейдж “преса”.

- Акредитовані ЗМІ протягом 7 днів після фестивалю забов’язуються надіслати посилання на опублікований репортаж/фоторепортаж, або інформацію (номер, дата виходу матеріалу) про його вихід у виданні.

Увага! Заповнення акредитаційної форми не означає автоматичної акредитації на фестиваль. Ви маєте отримати підтвердження. Якщо ваша форма чинна, протягом тижня вам прийде відповідь електронною поштою від прес-служби фестивалю.

Крайній термін подачі заявок на акредитацію – 23 червня 2015 року.

Представники ЗМІ не акредитовані заздалегідь сплачують половину вартості квитка за наявності журналістського посвідчення.

Представники ЗМІ, які не встигнуть акредитуватися і не матимуть при собі посвідчення, проходитимуть на фестиваль виключно на загальних засадах.

Прес-секретар фестивалю "Трипільське коло 2015. Вогонь" - Наталія Заволокіна