Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukraiński (UA)Rosyjski (RU)Angielski (EN)Polski (PL)
ТК запрошує на прес-конференцію

В четвер, 18 червня 2015 року о 14:00 в приміщенні Національного інформаційного агенства "Укрінформ" (вул. Б.Хмельницького 8/16) відбудеться прес-конференція щодо ідейного, мистецького наповнення та цілей VIII Міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло 2015. Вогонь», який проходитиме  25-28 червня в м. Ржищеві Київської області.В заході прийматимуть участь:

Олесь Журавчак – генеральний продюсер фестивалю «Трипільське коло»
Вадим Красноокий – музикант, фронтмен гурту Mad Heads XL, хедлайнер фестивалю
Сергій Малик – президент Київського міського автомотоклубу, партнер фестивалю
Олексій Толкачов – голова правління БФ «Омріяна Країна», учасник фестивалю
Артем Стельмашов – керівник «Медіашколи Укрінформу», учасник фестивалю


Цього року ми будемо говорити про Вогонь та "Запалювати серця", адже народження метафоричного Вогню у серці людини - один з найважливіших моментів життя. Саме внутрішній Вогонь натхнення, служіння, любові, пізнання має стати противагою тому безжалісному вогню, який спричиняє війни та непорозуміння між людьми і народами. Тому на першому плані питання реалізації соціальних програм, обміну досвідом, пошуку однодумців, можливостей для втілення творчих задумів, альтернативних форм освіти. Також у програмі фестивалю надзвичайні фаєршоу, багато якісної музики у стилі етно та worldmusic, різноманітні майстер-класи, створення "Агенції позитивних новин", спілкування, знайомства, природа, радість, краса, незабутня атмосфера. Долучайтесь!


Акредитація журналістів:

Наталія Заволокіна, прес-секретар фестивалю, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , (093) 53 999 61


«Трипільське коло 2015. Вогонь»Про Фестиваль:

«Трипільське коло» — міжнародний еко-культурний фестиваль з п’ятирічним циклом. Кожні чотири роки носять назву однієї із стихій природи та мають власну мистецьку, освітню, екологічну і соціальну тематику, а п’ятий ювілейний захід поєднує в собі всі елементи попередніх і має назву «Парад Стихій!». Завдання фестивалю – пробудити живий інтерес до історичної спадщини, запропонувати альтернативні способи організації відпочинку для сім`ї та молоді, відродити різноманітні етнічні традиції, поєднуючи їх з елементами сучасних досягнень в різних сферах життя людини. Фестиваль об'єднує в собі оздоровчі, спортивні, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі етно.

tkfest.comfacebook.com/tkfestivalvk.com/trypilskekolo, youtube.com/tkfesttwitter.com/tkfestival

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com