Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Украинский (UA)Русский (RU)Английский (EN)Польский (PL)
«Медіашкола» на ТК 2015

Вперше на «Трипільському колі»

Вперше на «Трипільському колі» функціонуватиме «Медіашкола», організована спільно з партнером фестивалю українським національним інформаційним агенством «Укрінформ».

Організатори запрошують тих, чиє серце горить журналістикою, отримати неформальну журналістську освіту під відкритим небом!

В планах «Медіашколи» створення Агенції позитивних новин, де будуть висвітлюватися події заходу під дбайливим керівництвом професіоналів. Учасники на чотири дні зможуть зануритися у творчу атмосферу, вивчаючи організацію роботи ЗМІ та піар.

Також організатори обіцяють розмови про теоретичні та практичні аспекти журналістики, особливості взаємодії влади, ЗМІ та громадськості, про те, як розкрутити свій проект чи ідею, привернути до них увагу загалу та як знайти однодумців. 

Ніяких "нудних лекцій” університетського формату, лише душевні розмови зі спікерами, обмін думками між учасниками та виконання творчих завдань, зауважують орагінізатори.

«Медіашкола» — це медійно-освітній проект, котрий знайомить своїх учасників із найважливішими аспектами роботи журналістів та медійників.

Школа відбувається в рамках і на території фестивалю «Трипільське коло», тож потрапити на неї можна, придбавши квиток на фестиваль та заповнивши анкету.

Більше деталей можна знайти при "зустрічі" в одній з соціальних мереж.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ НА УЧАСТЬ В «МЕДІАШКОЛІ»


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com