Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Украинский (UA)Русский (RU)Английский (EN)Польский (PL)
Олесь Журавчак

Прес-конференція в Укрінформі

VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль "Трипільське коло" відбудеться 25-28 червня у місті Ржищів на Київщині. Він об'єднає соціально активних людей, які поділяться своїми знаннями і паралельно відпочинуть.

Про це сказав генеральний продюсер фестивалю "Трипільське коло" Олесь Журавчак під час прес-конференції в Укрінформі.

"Фестиваль об'єднує багато соціальних, суспільних ініціатив, які мають можливість на чотири дні зібратися в неформальному спілкуванні. Тут відвідувачі відкриють нові можливості і сенси. Плюс сама територія фестивалю — це 17 гектарів позитивних емоцій на близько 30 майданчиках і чотирьох сценах", - зазначив Олесь Журавчак.

За його словами, на чотири дні фестивалю створюється територія, де вводиться низка базових, світоглядних орієнтирів.

"Перший – це «Територія, вільна для творчості». І основний меседж для відвідувачів — людина, яка приходить, не повинна чекати, що її розважатимуть. Вона має прийти і знаходити ту справу, якою вона хоче захопитися, якої вона хоче навчитися або якою вона хоче поділитися", — наголосив генпродюсер.

Другий – «Чисте довкілля» — привертає увагу до середовища, в якому ми живемо, до альтернативних джерел енергії, екологічного будівництва, екологічного харчування тощо.

Третій – «Зробимо Трипілля ближчим», що втілюватиметься, зокрема, й на майданчику "Трипільське містечко", де представлятимуть давню технологію трипільської печі, триметровий глиняний Тур тощо.

Четвертий – «Екологія спілкування», що презентує багато психологічних практик для комунікації, а також соціальні ініціативи, як "Україна — це я!", конкурс малюнків "Омріяна Україна очима дітей".

П'ятий – «Здоровий спосіб життя», про що йтиметься на окремому майданчику. Журавчак нагадав, що лозунг фестивалю — територія, вільна від агресії, тютюну, алкоголю і наркотиків. Щодо мистецької частини "Трипільського кола", яка проходитиме на чотирьох сценах, то одна з них збере близько 80 представників вогняного мистецтва на "Коло вогню".

Прес-конференція в Укрінформі

"Також одна з вогняних цікавих програм у нас — на Великій сцені, куди в п'ятницю на відкриття ми запрошуємо Львівський театр "Воскресіння" з виставою "Глорія". Ми побачимо великий перформенс з вогняними кулями, колами, ходулістами. В нічний час це буде досить видовищно. Також на Великій сцені цього року виступатиме Київський вогняний театр", — розповів продюсер фестивалю.

Він додав, що на Великій сцені 26 і 27 червня виступатимуть українські гурти "Тартак", Med Heads XL, "Очеретяний кіт", "Фрайда", "АтмАсфера", "ДримбаДаДзига", Ленара, Go-A, Vroda. Вперше на "Трипільському колі" виступатимуть The Doox та Supremus. Приїдуть музиканти з Колумбії, Білорусі, Угорщини - Анандіта Басу, Раwa, Веsh o droM. Дитячий ансамбль "Зернятко" презентує виставу "Трипільські стихії".

Ви можете переглянути повну версію прес-конференції на сайті або на каналі фестивалю в youtubeПрес-конференція відбулась 18 червня о 14:00 в інформагенції "Укрінформ".
У заході взяли участь:

Олесь Журавчак — генеральний продюсер фестивалю «Трипільське коло»;
Сергій Малик — президент Київського міського автомотоклубу, партнер фестивалю;
Олексій Толкачов — голова правління БФ «Омріяна Країна», учасник фестивалю;
Артем Стельмашов — керівник "Медіа школи Укрінформу", учасник фестивалю;
Сергій Іванов — співкоординатор динамічної мережі "Україна - це я", партнер фестивалю.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com