Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Повiтря

Дихай на повні груди!

Трипільське коло 2011

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО.ПОВІТРЯ»

Дихай на повні груди!

Повітря. Вільний вітер серед безкраїх степів. Символ Свободи, Інтелекту, Прани. З тисячоліть й донині, чи не найбільшою цінністю та життєвою необхідністю для особистості є свобода, воля. Бути вільним означає мати свободу вибирати свій шлях, шлях для мандрів своєї душі. Адже ж наша душа – це птаха, вільне дитя Вітру та Неба. Чути її тонкий сопілковий голос, прислухатися до її слів – чи не найбільша це мудрість?

Та істинна свобода все ж не є свободою «від», а є свободою «для». Для досягнень, для вільної творчості, для радості, для миру. Трипільці, напевно, відали цю мудрість, бо й в наших серцях гуляє вільний вітер – надихаючи нас на звершення і здобутки.

 

Повітря – це ще й поєднання голосу душі та інтелекту під час комунікацій та спілкування. Світ відкривається тому, хто готовий відкрити його обіймам своє серце. Відкрите назустріч світу серце промовляє тисячами голосів – сопілок, дудок, трембіт – усіх відомих і невідомих духових інструментів. Ця симфонія виходить з грудей і вільним духом розноситься по Землі, даруючи Любов, Радість і Мир межи людей нашої планети.