Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Перший фестиваль

Перший фестиваль «Трипільське коло 2008. Вода»

Перший фестиваль

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ВОДА»

Чиста вода-чисте життя!

Усі найважливіші весняно-літні обряди були пов’язані з водою, що запліднює землю новим урожаєм, як материнське молоко дає життя новому поколінню.

Починається  ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО з води, важливість якої для нас і навколишнього світу важко переоцінити. Від води залежить весь урожай, і з давніх-давен люди просили у богів дарувати їм небесну воду як благословення їхнього благополуччя та добробуту. Кожна тварина та рослина, кожна жива істота потребує цілющої рідини.

Чистота води в озерах та ріках, наше ставлення до неї є вагомим показником рівня розвитку народу, держави та цивілізації загалом. Цінували її й древній народ – трипільці. А чи вміємо цінувати її ми і що ми знаємо про воду?

Дійство включає такі поняття: життя, родючість, рослини, тварини, символіка, здоров’я, екологія.

Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ВОДА»:

Використовуючи трипільську тематику провести ряд заходів та акцій, присвячених збереженню водних ресурсів в Україні  та важливості їх чистоти.  Привернути увагу людей до усвідомлення і розуміння, яку воду ми п’ємо і якою має бути вода щоб позитивно впливати на наш організм. Донести важливість дбайливого ставлення до води, що нас оточує.

Другий фестиваль

Другий фестиваль «Трипільське коло 2009. Земля»

Другий фестиваль

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ЗЕМЛЯ»

Збережемо землю-збережемо рід!

Наша земля -  щедре і багате джерело. Її надра тримають у собі життєдайні скарби для існування і розвитку людської цивілізації.

З розвитком орного землеробства, обробки металу, гончарства з’явилось нове мислення, а разом з тим новий якісний етап у житті прадавньої людини.

Земля - ще одна стихія ТРИПІЛЬСЬКОГО КОЛА, яку розкриваємо для гостей фестивалю, щоб вкотре замислитись над важливістю тієї матері-землі, що мільйони років так натхненно дарує нам життя.

Структура включає такі поняття: Кераміка, побут, родина, чоловіче та жіноче, символіка.

Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ЗЕМЛЯ»:

Фестиваль нестиме додаткову роль екологічної акції присвяченої дбайливому ставленню до навколишнього природного середовища, чистоти вулиць, парків, приміських лісів, збереження вимираючих видів тварин та рослин та їх природного середовища.

Третій фестиваль

Третій фестиваль «Трипільське коло 2010. Вогонь»

Третій фестиваль

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО.ВОГОНЬ»

Запалюємо серця!

Вогонь, сонце, світло….

Складені в логічно-послідовну систему знаки-символи, пластичність глиняних фігур, компоненти побуту трипільської родини є гармонійним орнаментом життя, найкрасномовнішим історичним доказом існування древньої культури талановитих людей, що п’ять тисяч років до нашої ери жили на українській землі. Частиною цього орнаменту був культ сонця і культ матері – берегині роду саме вони  натхненники духовного і мистецького у матріархальному суспільстві.

Структура включає такі поняття: культ матері, культ сонця, вірування, ремесла, геронтологія

Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ВОГОНЬ»:

«Палке серце»: фестиваль торкнеться проблем турботи людей один про одного, реалізації соціальних програм.

Четвертий фестиваль

Четвертий фестиваль «Трипільське коло 2011. Повітря»

Четвертий фестиваль

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО.ПОВІТРЯ»

Дихай на повні груди!

Вітер…

Свіжий, дзвінкий і вільний. Це енергія душі людини на українській землі. Творча, незбагненна, як і народжене нею мистецтво.

Легко крокує трипільське коло мистецьким подихом натхнення з глибини тисячоліть, з бажанням постійного руху вперед по строкатому, яскравому світові буття, по земному шляху, з філософією води, з палаючим серцем,  вільними як вітер.

Структура включає такі поняття: вірування, енергія, мистецтво, творчість, символіка.

Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ПОВІТРЯ»:

Привернути увагу громадськості до стану озонового шару планети, проблем глобального потепління, збереження «зелених легенів планети».

П'ятий фестиваль

П'ятий фестиваль «Трипільське коло 2012. Парад стихій»

П'ятий фестиваль

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ПАРАД СТИХІЙ»

Живи радісно!

Вода,Земля, Вогонь, Повітря захоплююча гармонія стихій – енергії, які творять світ. З давніх часів Трипільської цивілізації до сьогоднішнього дня вони ідуть по колу-спіралі то даруючи людям свою красу, щедрість, тепло, ніжність, багатство, то демонструють свою могутню силу та велич, руйнуючи та змінюючи те що було створено. Вічний закон руху заради Життя!

Ми розкриваємо тему екологічного баланс у світі!

Структура включає такі поняття: радість, рух по колу, пори року, гармонія, народження-смерть, Земля – живий організм, мікрокосмос-макрокосмос, символи.

Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ПОВІТРЯ»:

Ми розкриваємо тему екологічного балансу у світі!