Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Прес-реліз №2 від 20 червня 2013 року

ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2013. ВОДА».  МУЗИКА ВІД АРХАЇКИ ДО СЬОГОДЕННЯ

Свято музики у стилях етно-рок, етно-джаз та world music відбудеться на дніпровських кручах міста Ржищева Київської області з 27 по 30 червня. Фестиваль «Трипільське коло», пройшовши по першому  колу Стихій, повернувся до витоків і знову звертає увагу учасників та відвідувачів на стихію Вода. Прозора, свіжа, несподівана, лагідна та мелодійна – вона принесла із собою хвилю яскравих гуртів та виконавців.

Колективи з Польщі, Росії, Білорусії, Естонії, Казахстану, Мордовії  та України влаштують неймовірний вихор музики, танцю та співу на чотирьох сценах фестивалю. Вони запропонують слухачам різноманітні музичні стилі та жанри, нададуть шанс перейнятися національною культурою країн, які вони представляють, відкрити для кожного нове звучання древніх мелодій,  насолодитись невимушеним спілкуванням та знайти нових друзів, адже музика – це універсальна мова, яка не потребує перекладу.

 

Велика сцена – головний музичний майданчик фестивалю. Саме на ній можна буде послухати і побачити захоплюючі виступи гуртів АтмАсфера, ДримбаДаДзига, ДеРуни, Млада, PAWA, HAWOK, OYME, Ягода Гало та інших. Всього на великій сцені для вас гратимуть 13 колективів з 7 країн Європи та Азії.

Мала сцена фестивалю презентує молоді колективи, які захоплені етнікою, джазом та роком і поєднують це у своїй творчості. Конкурсний відбір відбувався за підтримки Хвилі української музики «Молоде радіо». З понад 100 заявок на виступ обрано близько 30 гуртів, які подарують свіжий музичний подих слухачам і отримають гарну нагоду розширити коло своїх шанувальників.

Сцена Archaic Trance Fest  вже вдруге об’єднає на своєму майданчику всіх кому до вподоби автентичні ритми далеких часів. Древніми голосами зазвучать архаїчні варгани та діджиріду, відіб’ються у серцях кожного первісні барабанні ритми. Музичний спадок пращурів та свіже сприйняття нащадків зіллються в єдиному пориві музики і танцю.

Продовжуючи традиції виступів мандруючих музикантів, менестрелів та скоморох, організатори фестивалю влаштували вільну сцену для невідомих широкому загалу виконавців. Кожен бажаючий музикант зможе виступити на майданчику Street Music Fest перед дружньою публікою продемонструвавши своє вміння та отримавши колосальне задоволення від взаємообміну позитивною творчою енергією. А те що музика звучатиме просто неба подарує справжнє відчуття радості, краси та гармонії!

www.tkfest.com

З радістю відповість на ваші запитання:

Наталя Заволокіна, прес-секретар фестивалю, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Про Фестиваль: «Трипільське коло» — міжнародний еко-культурний фестиваль з п’ятирічним циклом. Кожні чотири роки носять назву однієї із стихій природи та мають власну мистецьку, освітню, екологічну і соціальну тематику, а п’ятий ювілейний захід поєднує в собі всі елементи попередніх і має назву «Парад Стихій!». Завдання фестивалю – пробудити живий інтерес до історичної спадщини, запропонувати альтернативні способи організації відпочинку для сім`ї та молоді, відродити різноманітні етнічні традиції, поєднуючи їх з елементами сучасних досягнень в різних сферах життя людини. Фестиваль об'єднує в собі оздоровчі, спортивні, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі етно.