Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Прес-реліз №2 від 12 травня 2014 року

МОЛОДА СЦЕНА: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПОЛЕ НА «ТРИПІЛЬСЬКОМУ КОЛІ 2014. ЗЕМЛЯ»

Організатори фестивалю та команда «Молодого радіо» формують склад Молодої сцени

Оргкомітет «Трипільського кола 2014. Земля», що відбудеться 26-29 червня в місті Ржищеві Київської області, та Хвиля української музики «Молоде радіо» в щільній співпраці розпочинають формування складу Молодої сцени фестивалю!

Молода сцена діятиме протягом усіх 4-х днів «Трипільського кола». Її мета – стати вихором, який визначатиме напрямок руху та розвитку творчих експериментів на основі української етнічної музики та вже сьогодні покаже музичні тренди, що найближчим  часом підхопить вся країна! В той час, як Велика сцена презентуватиме сформовані музичні колективи, відомі стилем виконання та напрямком роботи, Молода сцена надасть можливість відчути зухвалу енергетику творчого пошуку, побачити процес народження нових музичних ідей.

«Ми прагнемо «схопити» нове обличчя української музики, яке лише формується. Адже цікаві виконавці, спільні проекти, ідеї та напрацювання, які цього року знайдуть своє місце на Молодій сцені «Трипільського кола», згодом можуть опанувати і Велику сцену фестивалю! Багато в чому вони визначать, яким бути далі «Молодому радіо», що з року в рік презентує українську музику як цілісне та розмаїте явище,

Отже, поставимо запитання, які стануть відправними точками для всіх, хто хоче взяти участь у процесі спільної творчості! Що таке українська етнічна музика, яку ми беремо за основу експерименту? Українська - це мова Землі, але що саме об’єднує розмаїття україномовних пісень? Етнічність - це голос Серця, але де закінчується українське та починається польське, угорське, білоруське звучання, тощо? Як спадок предків поєднується із сучасністю, наповнюючи Душу Народу? Що таке музика? Як відрізнити справжнє від звичайного поєднання звуків?

Якщо ви вважаєте, що Ваша творчість резонує як мінімум з двома із цих запитань - подавайте заявку! Запрошуємо всіх, хто вже брав участь у «Трипільському колі» і тих, хто вперше випробовуватиме свої сили на фестивалі. Всіх, хто грає фольк, етно - джаз, етно - рок, world music, етно - акустику, і тих хто відносить свою творчість до етно - джем сейшн! Всіх, хто привносить в українську культуру кельтські, вірменські та африканські елементи, і тих, хто творить українську музику далеко від рідної землі.

Подати заявку на участь можна розмістивши назву гурту, місто, декілька слів про те, як стиль вашої творчості перегукується з запитаннями експерименту та посилання на відео або аудіо (не більше трьох) у групіі «Молодого радіо» Вконтакті. А підтвердити бажання брати участь у фестивалі необхідно надіславши більш детальний лист з контактами для зв’язку та складом колективу на адресу фестивалю Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Про перебіг прийому заявок та формування програми можна буде дізнаватися з програми «Слушно» в ефірі «Молодого радіо». Всі заявки, яки організатори отримали ще до початку процесу формування Молодої сцени, а їх близько 30, будуть розглянуті та враховані! Подавати заявки можна до 1 червня 2014 року (включно).

Список гуртів, які виступатимуть на Молодій сцені визначатиме журі, але лайки та коментарі на підтримку колективів матимуть на нього неабиякий вплив! Підтримуйте тих, хто вам до вподоби і чекайте на результати, які будуть оголошені під час анонсуючої прес-конференції фестивалю. Орієнтовна дата прес-конференції 3 червня.