Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Прес-реліз №3 від 11 червня 2014 року

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2014. ЗЕМЛЯ». ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА МАЙДАНІ

Майстер-класи, лекції та розважальні заходи розкрили тему фестивалю

14 червня, з 17.00 до 20.00, поруч з головною сценою на Майдані Незалежності, відбулась презентація Міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло 2014. Земля». Сам фестиваль вже всьоме пройде двома тижнями пізніше – 26-29 червня в місті Ржищеві Київської області.

Метою презентації було запросити на фестиваль, розкрити назву «Трипільське коло 2014. Земля» та пояснити які світоглядні принципи покладають організатори в його творче та змістовне наповнення. Екологія спілкування, здоровий спосіб життя, піклування про чистоту довкілля, а головне –  активна участь кожного у творчому процесі. Саме це на думку організаторів фестивалю сприяє розвитку особистості, суспільства, нації в цілому.

«Зробимо Трипілля ближче!» - так називалась серія розважальних заходів, які запропонували всім глядачам стати безпосередніми учасниками творчого та пізнавального процесу, на декілька годин зануритися в насправді неповторну атмосферу «Трипільського кола». Всі, хто долучився до події змогли зробити цікавий лекційний екскурс в часи Трипільської цивілізації, дізнатися про значення трипільських символів та орнаментів, прийняти участь у майстер-класах з ліплення з глини та розпису. Цікавою була виставка реконструкцій трипільських горщиків та стилізацій трипільського одягу. Також працював дитячий розважальний майданчик та проводились тематичні флеш-моби, а всі охочі могли намалювати боді-арт хною та сплести вінок власними руками.

 

Слоган фестивалю цього року каже –  «Збережемо землю – збережемо рід!». Вивчаючи витоки нашої культури, єднаючись навколо духу творчості, спілкування та прагнення до здорового способу життя, ми надихаємось до саморозвитку, зберігаємо найкраще та усвідомлюємо себе частиною великої нації. Більше того, через Землю, яку ми  захищаємо і якою опікуємось, ми ніби стаємо причетниками до давньої високорозвиненої цивілізації, люди якої більше 3000 років жили у мирі та гармонії та першими почали вирощувати пшеницю та пекти хліб.

 

Таємниче Трипілля надихає митців, археологів та всіх небайдужих до багатої історії нашої країни шукати аналогії між людьми, які жили на території України більше як VI тис. років тому та сучасниками. Відчуття великого значення культурних та духовних надбань наших попередників від часів давньої унікальної Трипільської цивілізації до наших днів дає потужний імпульс до творчого самовираження. А  усвідомлення спільних цінностей, які не змінюються з плином часу стає основою, на якій вже сім років об’єднуються музичні, освітні, екологічні, спортивні та інші розважальні і просвітницькі програми «Трипільського кола».

 

Захід проходив при підтримці Spilno.tv, отже найцікавіші моменти всі охочі зможуть передивитись  он-лайн.

 

Наталя Заволокіна, прес-секретар фестивалю, tkfestival@gmail.com, (093) 53 999 61