Замовлення та доставка квитків: (093) 608 4949, (067) 320 8882
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)

Прес-реліз №1 від 2 червня 2015 року

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2015. ВОГОНЬ». ЗАПАЛЮЄМО СЕРЦЯ!

25-28 червня 2015 року на Дніпровських схилах міста Ржищева Київської області Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло» у восьме обертатиме коло стихій. Цього разу в центрі уваги - Вогонь.

Вогняне гасло фестивалю - «Запалюємо серця!». Отже, програму «Трипільського кола» планується побудувати таким чином, щоб розкрити важливість народження метафоричного Вогню у серці кожної людини, торкнутися проблем турботи людей один про одного, реалізації соціальних програм.

В цьому році на відвідувачів та учасників фестивалю чекає яскрава програма майданчику «Вогняне коло», цікаві майстер - класи у «Трипільському містечку», традиційне «Коло майстрів». Задаватиме ритму фестивалю барабанний бій на Archaic Trance fest. Всі, хто цікавиться журналістикою, зможуть долучитися до «Медіашколі» та взяти участь у створенні «Агенції позитивних новин». Запрацюють на фестивальному полі території «Культури світу», «Здоров'я», «Краси», «Кохання», нова програма буде представлена на «Екологічному» та «Дитячому» майданчиках. Розшириться цього року територія «Ярмарку».

Як завжди, з Великої та Молодої музичної сцени лунатиме якісна музика в стилі ethno jazz, ethno rock та world music. Серед артистів Великої сцени Besh o droM (Угорщина), Анандіта Басу (Колумбія), PAWA (Білорусь), Mad Heads XL, «Тартак», «АтмАсфера», «ДримбаДаДзига», The Doox, «Фрайда» та інші. Своїми вогняними шоу захоплюватимуть відвідувачів та учасників фестивалю  «Київський вогняний театр» та Львівський театр «Воскресіння».

Також на фестивалі презентуватимуть проекті, що покажуть перспективи розвитку України, запропонують альтернативні форми освіти, розповідатимуть про соціальні програми, які успішно втілюються у життя, незважаючи на непрості для країни часи.

Долучитися до творення фестивального простору можуть не лише учасники але і майбутні відвідувачі «Трипільського кола». Вже зараз на сайті «Трипільського кола» або через агенцію Karabas.com можна придбати квиток-запрошення на фестиваль. Придбаний заздалегідь, такий квиток вартуватиме для відвідувачів дешевше, а сплачені за нього кошти стануть благодійним внеском, що допоможе організаторам завершити підготовчі роботи. Крім того, у цьому році організаторами передбачена пільгова ціна на вхід для учасників бойових дій та жителів Луганської, Донецької областей і Криму, які змушені були залишити свої домівки.

 

Наталія Заволокіна, прес-секретар фестивалю, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 093 53 999 61